UROŠ JOVČIĆ: TEŠKO SAM SE ZA POTREBE ULOGE NAVIKAO NA ŠTIKLE! SAD ZNAM KAKO JE ŽENAMA!

Semir Kaljic
0 0
Vreme čitanja:34 sek

Nenad Škundrić je u svojoj radijskoj emisiji “Sve po spisku sa Škundrićem” ugostio glumca Uroša Jovčića, čuvenog Nosonju iz filma “Montevideo, Bog te video”. Pričali su više od sat vremena i dotakli se mnogih tema, pa je u jednom trenutku glumac otkrio kako se osećao dok je bio na štiklama za potrebe jedne predstave:


– Nije lako, ali za umetnost sve. Bilo mi je teško u početku da se naviknem i da moji pokreti izgledaju damski, ali sam se navikao. Desi se ukoliko ne igram tu predstavu duže vreme da zaboravim da hodam u štiklama, pa vežbam nekoliko dana i mogu da kažem da sad znam kako je ženama, izjavio je mlad i popularan glumac. 

Srećan
Srećan
0 %
Tužan
Tužan
0 %
Uzbuđen
Uzbuđen
0 %
Pospan
Pospan
0 %
Ljut
Ljut
0 %
Iznenađen
Iznenađen
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ostavi komentar

Sledeći članak

STIGAO JOŠ JEDAN HIT! Halid Muslimovic predstavio novu pesmu!

Nakon dužeg vremena,  Halid Muslimović rešio je da pred leto svoju publiku počasti još jednim novim singlom. Naime, pevač je snimio spot za novu pesmu “Zora bez jarana” za koju je tekst napisao Geronimo , dok je muziku i aranžman radio Samir Kadiric . 

Možda će vam se svideti

UŽIVO